ווידאו
ווידאואקסטרים+ ← קפצו לי: בייס ג'אמפרית נעצרת על ידי שוטרים בסין אבל בכל זאת קופצת מהגשר

קפצו לי: בייס ג'אמפרית נעצרת על ידי שוטרים בסין אבל בכל זאת קופצת מהגשר

מאת יואב נקש יולי 04, 2016

"שני שוטרים סינים (בלי כינור גדול) תפסו את אוטמשקה דובינינה (Otmashka Dubinina) עם מצנח (קטן). הבייס ג'אמפרית מסט פיטרסבורג לא הגיעה עד לגשר הגבוה בסין בשביל לחזור חזרה שלא דרך האוויר ועל אף שהשוטרים ניסו למנוע ממנה לקפוץ היא אמרה להם בדרכה שלה "קפצו לי".

מצלמת הגו-פרו שעל קסדתה מתעדת את הרגע שבו השוטרים אוחזים בה ומונעים ממנה לקפוץ. 30 דקות לאחר מכן היא כבר חזרה לאותה נקודה על הגשר וקפצה ממנו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים