ווידאו
ווידאוגלישה ← זה לא קלי. קליי מארצו הא הגולש הטוב ביותר בעולם (אחר)

זה לא קלי. קליי מארצו הא הגולש הטוב ביותר בעולם (אחר)

מאת יואב נקש מאי 16, 2015

תהיו רגועים, אף אחד בעולם הזה שבו אנו חיים אינו מאיים לקחת את התואר המקועקע על קלי סלייטר (ואולי גם על דיין ריינולדס). אבל בעולם אחר ומקביל, כמו זה שבו חי סטיבן הוקינג, יש אפשרות שקליי מארצו (Clay Marzo) הוא הגולש הטוב ביותר - כוכב בכוכב "ארץ" אחר. בכל פעם שהוא נכנס אל המים, הגלים בורחים ממנו ביראה: הוא מפרק אותם אותם לגורמים, מאדה אותם לרסיסים קטנים ומשחרר ביצועים חולניים שלא מהעולם הזה (כבר אמרנו שהוא לא מכאן...).

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים