ווידאו

צפו: קופץ ממצוק בגובה של 40 מטרים. כן, שמעתם נכון.

מאת יואב נקש נובמבר 12, 2015

זה פסיכי לגמרי ואין דרך יותר טובה לתאר את הקפיצה המשוגעת הזאת. זה אולי בגובה של באנג'י אבל זו קפיצה בלי חבל של באנג'י! מיותר לציין שכל סטייה הכי קטנה בנפילה החופשית הזאת לאגן המים יכול להביא לפציעה קשה ואף למוות, אבל זה לא הדבר שמנע מקופץ המצוקים ניק קולטר (Nick Coulter) ללכת אל קצה המפל הזה בקליפורניה ולקפוץ משם 40 מטר על רגליו. וזה עוד מבלי להזכיר את הבק-פליפ שהוא עשה לפני כן מגובה 23 מטרים... פסיכי כבר אמרנו?

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים