ווידאו
ווידאואקסטרים+ ← שגעון קפיצות המצוקים בהוואי - פסיכי כמה שזה מטריף

שגעון קפיצות המצוקים בהוואי - פסיכי כמה שזה מטריף

מאת יואב נקש אפריל 09, 2016

במרחק הדק שבין שפיות לטירוף ובין שפת המצוק לתהומות, עומדים אנשים עם נפש חופשית שמחברים את הנקודות המנוגדות בקפיצה מהשמים ועד למים. קפיצות המצוקים הם חלק בלי נפרד מסגנון החיים ההרפתקני - דרך נוספת להתמודד עם הפחד ולהפגין אומץ רב עם רוח נעורים נצחית.

קליף ג'אמפ זה ווייב אקסטרימי שיש בו גם רגע ארוך של חופש - בלי חבלים, בלי להיות קשור, לרחף באוויר ולנחות בנקודה הקטנה שעושה הרגשה גדולה. קבלו לקט חופש שכזה מאואהו בהוואי, לקט של 56 קפיצות עם נוף מטריף לא פחות. ולהזכירכם, אל תנסו בבית! תנסו רק בהוואי ;-)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים