ווידאו
ווידאוגלישה ← דריסת רגל: אופנוע ים רודף אחרי טום לואו בנאזרה

דריסת רגל: אופנוע ים רודף אחרי טום לואו בנאזרה

מאת יואב נקש דצמבר 24, 2015

אם עד כה הדאגה הכי גדולה בגלישה בנאזארה היתה להמלט משבירת הגל הענק הרי שהגולש הבריטי טום לואו (Tom Lowe), הבין שיכול להיות מרדף עוד יותר מסוכן. בגל הראשון שעליו גלש בפראיה דו נורטה, לואו מצא את עצמו חסר אונים כשאופנוע ים רדף אחריו והתגלגל ללא שליטה במורד קצף הגל הענק. במזל רב אופונוע הים הפילו מרגליו ולמעט כמה חבלות בגלשן, האירוע המסוכן הסתיים בשלום.

"זה היה בלתי נשכח, בלשון המעטה. הבטיחות שם קפדנית ביותר אבל היום הייתה בעיה ואין לי מושג מה לעזאזל קרה. זו הייתה הפעם הראשונה שגלשתי כאן, ירדתי את הדרופ, הסתכלתי למטה והמבט של ג'יימי מיטשל ושלי הצטלבו - הזמן קפא", מסביר לואו. "הצלחתי להתחמק ממנו. קצף הגל השיג אותי ושמרתיי על יציבות. כשכבר חשבתי שהתחמקתי מהג'ט סקי, גיליתי שהוא ממשיך לדוף אחרי. זה היה מוזר. ראיתי אותו בזווית העין ואז הוא פשוט הפיל אותי מרגלי".

כאמור, אופנוע הים חלף מעל לואו מבלי לפצוע אותו. גם נהג הג'ט סקי, ג'יימי מיטשל (Jamie Mitchell) יצא מהתקרית ללא כל פגע. לעזרת השניים נחלצו מקנאמרה וקוטון שהמשיכו אחר כך לגלוש על סטים של 15-20 פיט... ככה, ברגיל.

זוכרים את (כמעט) תאונת הג'ט-סקי בטיהופו כשאופנוע הים חלף מעל ראשו של הגולש? לחצו כאן לתזכורת

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים