ווידאו
ווידאואקסטרים+ ← שיטפון חוצה קמפוס: סטודנטים בניו-זילנד חותרים לכיתה בקייאק

שיטפון חוצה קמפוס: סטודנטים בניו-זילנד חותרים לכיתה בקייאק

מאת יואב נקש יוני 10, 2015

הסיפור הבא מגיע מאוניברסיטת אוטאגו (Otago) שבאי הדרומי של ניו-זילנד. נהר הלית' (Leith) שזרם בשצף קצף בעקבות שטפון גשמים הביא 10 סטונדטים, תשעה גברים ואישה אחת (ספורטאים מובילים בקאנו), לנצל את המצב ולהרביץ סשן חתירה במהירות ספיד בנהר שחוצה את הקמפוס שלהם.

גם אם זה נראה הכי מדליק שבעולם, להוציא מתוק מעז, משיטפון לקייאק ולחתור כך לכיתה, עדיין מדובר בנהר שעלה על גדותיו בגלל כמויות גשם אדירות שהביאו לנזקים אדירים בחשמל, בתשתיות ובקטל של חיות. אבל כאמור... בכל מצב עגום מישהו חייב להינות ולהוציא לימונדה מהלימון.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים