ווידאו
ווידאוגלישה ← יום טוב במשרד: קונר קופין בדרופ משותף עם דולפינים ב'בוקס'

יום טוב במשרד: קונר קופין בדרופ משותף עם דולפינים ב'בוקס'

מאת יואב נקש יוני 04, 2019

התחרות במרגרט ריוור באוסטרליה כבר הופסקה לכמה שעות בגלל תצפית כרישים אבל סימן החזל"ש הכי טוב זה כשהדולפינים תופסים את מקום המלתעות וגולשים על הגלים... עם הגולשים.

הדולפינים נכנסו ללין אפ התחרות ב"בוקס" בדיוק כאשר קונר קופין תפס את הגל שלו. קבוצה של 5-6 פריטים הגיחו מאחורי שבירת הגל וגלשו לכמה רגעים חלומיים לצד הגולש האמריקאי. "זה היה בהחלט יום טוב במשרד", סיכם קופין את החוויה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים