ווידאו
ווידאועל גלגלים ← סשן קרוזינג: קורטני קונלוג גולשת באותו הסטייל גם על המדרכה

סשן קרוזינג: קורטני קונלוג גולשת באותו הסטייל גם על המדרכה

מאת יואב נקש יוני 03, 2016

לקורטני קונלוג יש סטייל מאוד ייחודי. היא לא מורחת את התנועה רק בשביל להשלים תרגיל על הליפ אלא היא משקיעה כוח עצום ברגליה ומשפריצה דליים של מים בכל ביצוע. הסימן המסחרי שלה על הגלים זה ביצועים ארוכים וחזקים שאותם היא מתרגלת על יבש עם הקארבר שברשותה.

אפשר לעשות הרבה אימונים על כוח וסיבולת בחדר כושר אבל בשביל סטייל צריך קרש עם גלגלים. המדורגת שניה בעולם עושה את אותם ביצועים חזקים שבים רק עם בורד אחר ועל המדרכה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים