ווידאו
ווידאוקצרים ← מוקצף בחלב גלים: כך נראה אדם בתוך כוס בקפוצ'ינו :)

מוקצף בחלב גלים: כך נראה אדם בתוך כוס בקפוצ'ינו :)

מאת יואב נקש יוני 14, 2016

האם אתם אוהבים את הקפה שלכם מוקצף? ואת הים? הסערות שפקדו את מזרח יבשת אוסטרליה לאחרונה הנחיתו מכות אדירות של גלים על רצועת החוף אשר שטפו סחופת רבה של אדמה וגרמו לתופעת ההקצפה של הים. ומסתבר שיש מי שאוהב את הים שלו מוקצף - להשתכשך בקצף הגלים כאילו והיה במסיבה שבה מכונת הקצף יצאה מכלל שליטה.

הבחור שלעיל ככל הנראה אוהב להרגיש כמו עוגיה בתוך כוס קפוצי'נו והוא לא היחיד, זוכרים את הגולשים שגלשו בקצף גלים בניו זילנד?

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים