ווידאו
ווידאוקצרים ← קאובוקס: בחור אוסטרלי מנהל קרב אגרוף עם קנגורו

קאובוקס: בחור אוסטרלי מנהל קרב אגרוף עם קנגורו

מאת יואב נקש דצמבר 08, 2016

האוסטרלים ידועים כחבר'ה קשוחים ולראיה: הם גולשים עם עמלצים, שוחים עם בוקס ג'לי פיש ויודעים גם להכניס בוקס לקנגורו כשצריך. גרג טוקינס הוא אוזי אמיתי. במהלך סיור בג'יפ הוא הבחין שהכלב שלו, מקס, נמצא במצוקה כשקנגורו לופת את ראשו בחוזקה.

הבחור שלנו לא היסס, רץ לעבר הקנגורו שידוע כ"המתאגרף הטוב ביותר" ונעמד מולו פייס-טו-פייס. הקנגורו נותר המום לחלוטין כשטוקינס הימם אותו באגרוף לפנים. מסקנה? הדבר האחרון שאתם רוצים לעשות זה להכנס לבר-פייט עם אוזי.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים