ווידאו

פליפ עם מגלשי סקי מגובה של 65 מטרים? זה לא שפוי!

מאת יואב נקש ינואר 25, 2016

אנחנו ממש לא בקטע של להראות לכם תיעוד שישאיר בכם סיוטים אז נתחיל מהסוף ונגיד שהוא לא מת. לפעמים פוטג'ים כאלו עולים אחרי הרבה מאוד שנים ולראיה הסרטון הבא משנת 2006 שבו ג'וליאן קאר (Julian Carr) קופץ ממצוק מושלג בגובה 65 מטרים (20 פיט) עם מגלשי הסקי. יש שיגידו שהוא נפל, אחרים מעדיפים לכנות את זה כשיא עולם. אנחנו פשוט נפשט את העניין ונגיד שבכל מצב לא מדובר במעשה שפוי... ובזה הוא בטוח אלוף.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים