ווידאו

טירוף של מהירות: דאון היל ב- 112 קמ'ש על סקייטבורד

מאת יואב נקש ספטמבר 14, 2015

זו הייתה רכיבה במרחק של תנועה קטנה ממריחה על האספלט ומספר קילומטרים בשעה משיא העולם. רוכב הסקייטבורד המקצוען זאק מאיטום (Zak Maytum) סיים בשלום את נסיעת הדאון היל האקסטרה מהירה שלו על סקייטבורד לונגבורד. מאיטום האיץ למהירות שיא של 112 קמ"ש (70 מייל בשעה), 20 קמ"ש פחות משיא העולם של מישו ארבאן (Mischo Erban) ב-2010 שעומד על 130 קמ"ש (80.83 מייל בשעה).

למעט כפפות וקסדה, מאיטום לא לבש מגנים או חליפה אווירודינמית - בבגדים קז'ואל הוא יצא לרכיבה שהיא ממש לא קז'ואל! הפוטג' הבא במהירות של 70 מייל בשעה מעיף לנו את הפריזורה ומטריף לנו את החושים. מאיטום נמצא ברמה אחרת. בשליטה מלאה, בביטחון אדיר הוא קורע את האספלט ומעיף ניצוצות בסליידים מהכפפות שלו. תוסיפו לכך את הדיסטורז'ן של מטאליקה ברקע וקיבלתם בחור שגדוש ב"הבי מטאל"!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים