ווידאו

משוגע עם קבלות: צנח עם מצנח רחיפה אל תוך רכבל נע

מאת יואב נקש יולי 07, 2015

ילדים יקרים חשוב שתדעו שאומרים רכבל (עם צירה) ולא רכבל (עם שווא)... אהה כן, ואל תנסו את התעלול הבא בבית או על ההר. כן, חלומם הגדול של כל הילדים הוא להיות סופרמן או פיטר פן או טינקרבל ובקיצור להיות מסוגלים לעוף. כשהילדים גדלים ומתבגרים הם מבינים שאין להם את הכוחות האלו אבל הם ימצאו תמיד דרכים לפרוש כנפיים ולעוף. עד כאן הכל טוב ויפה אבל הבעיה מתחילה כשהם תופשים יותר מידי ביטחון ומרגישים שהם יכולים לאתגר את עצמם לעוף על הקצה - הרי שאז הם מגיעים להרי האלפים בצרפת עם מצנח רחיפה וקופצים אל תוך רכבל נע שנמצא עשרות מטרים מעל פני האדמה.

ארנו לונגובארדי (Arnaud Longobardi) לא ידוע לרשויות המקומיות כאדם מטורף אבל התעלול שלו עם המצנח עומד בקנה מידה אחד עם השגעון שהיה מכניס בקלות כל אדם אחר למוסד סגור. הצנחן בן ה-43 לקח את הגורל שלו לגובה של שלושה קילומטרים מעל פני האדמה, פרש מצנח וקפץ אל עבר רכבל נע שהיה תלוי מעל תהום סלעי בהרי האלפים הצרפתים. התעלול שלו עבר בשלום אבל כשהוא נכנס אל תוך הרכבל הוא כמעט ונגרר החוצה על ידי המצנח שלו. מטורף או משוגע... אחרי שהוא יצא מזה בשלום חייבים להודות שהוא ניחן בכישרון, תזמון ודיוק מושלם.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים