ווידאו
ווידאוטבע וחי ← כריסטינה זנאטו מכניסה ידיה למלתעות הכרישים בכדי להוציא משם קרסים

כריסטינה זנאטו מכניסה ידיה למלתעות הכרישים בכדי להוציא משם קרסים

מאת יואב נקש אוגוסט 06, 2020

לכריסטינה זנאטו מערכת יחסים מיוחדת במינה עם כרישים. היא צוללנית מקצועית שכבר 25 שנה מבלה בחברת הטורף מספר 1 בים - ניסיון חיים שהעניק לה את הכינוי "הלוחשת לכרישים". המומחיות שלה בכרישים באה לידי ביטוי במיוחד עם כרישי השונית באיי הבהאמה, איתם היא מנהלת מערכת יחסים קרובה לאינטימית ומפעילה עליהם קסמים של זן במגעה.

לזנאטו יש יכולת מולדת להרגיע את הטורפים במגעה עד כדי כך שהיא מצליחה לשלוף מהמלתעות שלהם קרסים שלעתים היו בפיהם כבר שנים. לטענתה הקרסים הם תוצאה של ניסיון הימלטות מחוטי דייג או בעקבות נגיסה בדגים שנתפסו בקרס. בסרטון שלעיל זנאטו מגוללת חוויותיה בחברתם ומתארת כיצד לאחר שרחשה את אמונם ניגש אליה כריש עם קרס בפיו כמבקש עזרה בהסרתו. הניסיון של זנאטו עם כרישים לא הפך אותה לאדישה לסכנה ועל כן היא מקפידה ללבוש חליפת מגן העשויה משרשראות מתכת.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים