ווידאו

סיירוס סאטון גולש על ה-2 קילומטר גל של פרו

מאת יואב נקש אפריל 21, 2015

כשסיירוס סאטון (Cyrus Sutton) נסע לגלוש על הגל השמאלי הארוך של פרו הוא לא תיאר לעצמו שהוא יעמוד זמן רב יותר על רגליו משהוא יחתור על הגלשן. כמה? צ'יקאמה. הגל השמאלי הארוך של צ'יקאמה נמתח לאורך של כ-2 ק"מ והיה כבר מי עשה על הגל הזה את שיא כל הזמנים עם 34 ביצועים. לטיול לפרו התלווה אליו חברו קפה אסרו (Kepa Acero) והצלם קליף אנדסלי (Cliff Endsley) שתיעד אותם ברגעים מופלאים על הגלים הארוכים ובאתר ההיסטורי של מאצ'ו פיצ'ו בהרי האנדים. המוזיקה, האווירה, התרבות, הנופים והגלים יגרמו לכם לרצות לעבור דרך המסך היישר אל פרו - לצד השני של העולם.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים