ווידאו

אבא שורק מהחוף - הנשק הסודי של פיליפה טולדו

מאת יואב נקש מאי 07, 2015

הוא אולי נמצא כרגע במושב האחורי ברכבו של אדריאנו דה סוזה אבל פיליפה טולדו (Filipe Toledo) הוא הברזילאי שכולם מאמינים שיעבור בקרוב למושב הנהג. הוא קורא את הגלים בחכמה, חד בביצועיו והוא נמצא בדרך המלך לשלב הבא מבלי שהוא מראה סימנים של עייפות. אז מה הסוד של פיליפה? מעבר לכך שמדובר בכישרון מולד לבחור הצנום יש נשק סודי שמלווה אותו בתחרויות הגלישה - אביו שגם היה אלוף בעברו. לשניים יש שפה משותפת שרק הם מבינים, סדרת שריקות שמכוונות אותו למהלכים הנכונים (כשהתקפה מתקרבת, לשחרר או לתפוס גל וכדומה). לכל אחד יש מאמן ולפיליפה יש את אבא ששורק.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים