ווידאו
ווידאוגלישה ← מפציץ עם חדש: דיין ריינולדס ב-8 דקות חזקות כמו פעם

מפציץ עם חדש: דיין ריינולדס ב-8 דקות חזקות כמו פעם

מאת יואב נקש ספטמבר 17, 2017

לא משנה כמה זמן יעבור, לא משנה כמה פרוגסיבי יהיה הדור הבא / הזה של הגלישה, כשדיין ריינולדס מוציא קליפ חדש הוא שם את כולם בכיס הקטן. הגולש האחד והיחיד שיצליח להשאיר בתודעה גם כשזו תהיה סנילית. הגולש שהקדים את זמנו ושיודע איך לעצור את מחוגי הזמן בכל פעם שהוא נכנס לים.

הגולש החזק הוא כבר אב לשלושה (אשתו ילדה תאומים לא מזמן) וגם עם התפקיד החשוב ביותר בחייו הוא מקפיד לשמור על הבייבי שלו - על כושר הגלישה. בסרטון שלעיל " Premium Agresive" ריינולדס שוב קם לתחייה. לאחרונה הוא גם קיים ראיון של 40 דקות עם מארק אוקילופו. הרבה מאוד כנות, פרטים מעניינים, "אחד על אחד" מרתק מצורף כאן... צפיה מהנה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים