ווידאו
ווידאוגלישה ← דיין ריינולדס היה ונותר הגולש הטוב ביותר בעולם. נקודה.

דיין ריינולדס היה ונותר הגולש הטוב ביותר בעולם. נקודה.

מאת יואב נקש יוני 03, 2015

ואם למישהו מכם יש ספקות בנוגע למה שנכתב בכותרת אז הקליפ הבא יפריך את זה ויקבע חד משמעית את הדברים כעובדה שרירה וקיימת. בזמן שדיין ריינולדס קיבל את קלף הכניסה (Wild Card) לפיג'י פרו וכשלראשונה בחייו הוא גם מתרגל אבהות, נשמעות ביקורות לא מעטות על עצם השתתפותו בסבב המקצועני וספקות הנגעות ליכולותיו. היו שאמרו כי יש טובים ממנו וכאלו שהספידו אותו וציפו שהוא יפרוש בגלל היותו אבא. אבל דיין שם על כל המקטרגים קצוץ ומוכיח בקליפ הבא, כלל עם וים, שהוא עדיין הגולש הטוב ביותר בעולם. נקודה. סימן קריאה!

הגולש הכי שנוי במחלוקת, הצנוע ביותר הוא בסופו של יום גולש אדיר! בקליפ הבא שנקרא Sampler הוא אינו רק מציג את יכולותיו הפנומנליות בגלישה שצולמו בשנה האחרונה אלא חוגג את היותו אב עם קטעים נדירים שלו שצולמו בילדותו. 

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים