ווידאו
ווידאועל גלגלים ← דני מקאסקיל בסטריט סשן על אופנים שקשה להוריד ממנו את העיניים

דני מקאסקיל בסטריט סשן על אופנים שקשה להוריד ממנו את העיניים

מאת יואב נקש מאי 18, 2016

דני מק'אסקיל (Danny MacAskill) כבר כיכב אצלנו בעבר כשרכב על אופניו בין גגות הבתים של גראן קנאריה. כעת חוזר אלינו הסקוטי עם קליפ של רכיבה יצירתית, גדושה בכישרון אדיר - סשן "פרי-סטייל סטריט" שמשאיר אותנו עם פיות פעורים. השליטה של הבחור על אופניו הוא משהו פנומנלי, אין מכשול שהוא לא מסוגל לעבור ואת סדרת התרגילים שלו, גם בלי אופנים לא היינו יכולים להשלים - תענוג לצפייה, וכמובן מעורר המון השראה. לא לפספס!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים