ווידאו
ווידאואקסטרים+ ← ההוא בלי המנוי: עכשיו הוא גם קופץ בלילה לבריכות!

ההוא בלי המנוי: עכשיו הוא גם קופץ בלילה לבריכות!

מאת יואב נקש נובמבר 18, 2016

זוכרים את הבחור שמכנה את עצמו בשם Booth ומעלה סרטונים ליו-טיוב שבהם הוא מתפלח לבריכות בתי מלון וקופץ אליהן מגבוה מאוד? אז מסתבר שאותו בחור מקליפורניה לא מפסיק לאתגר את עצמו ולהתגרות בגורלו כי עכשיו הוא עושה בדיוק את אותו הדבר גם ברדת החשיכה.

וזו אותה הקפיצה בחשיכה מזווית אחרת.

נראה שהמשיכה שלו למים גדולה מהמגנטיות של הקטבים והתחביב של בות' הפך אותן לסוג של סלבריטי ומבוקש גם על ידי רשויות האכיפה. לפני זמן לא רב הוא כמעט והתרסק על סלעים כשקפץ ממצוק גבוה בפארק Crystal Cove. בות' קפץ מגובה של 30 מטרים למים רדודים ולמזלו נפצע קל ביותר. הבחור שלנו הצליח להחלץ פעמים רבות ובמזל רב מהתרסקות אך השאלה עוד כמה פעמים המזל  ישחק לידיו עם התחביב המסוכן?

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים