ווידאו
ווידאוגלישה ← הגולש הכי דה בסט: התואר של ריינולדס עובר בכיף לקליי

הגולש הכי דה בסט: התואר של ריינולדס עובר בכיף לקליי

מאת יואב נקש יולי 29, 2015

יש מצב שאנו מחליפים את הגולש הטוב ביותר בעולם בגולש טוב יותר בעולם ממנו. הכתר של קלי סלייטר תמיד ישאר על ראשו אבל את הכתר הלא רשמי של דיין ריינולדס אפשר להעביר בכיף לקליי מארצו. למה? כי לפי מדד דיוק קהאנאמוקו, הוא הבחור שנהנה הכי הרבה במים. הבחור לא גולש בסבב אבל הוא מקצוען בכל רמ"ח ביצועיו - הוא גולש בגלל שהוא גולש וזו סיבה מספיק טובה בשביל להעניק לו תואר נכבד. למעשה, לא ממש אכפת לו אם תראו אותו גולש, את הקליפים שהוא מוציא הוא רוצה בשבילו, להזכר ברגעים שבהם הוא עשה חיים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים