ווידאו
ווידאוגלישה ← צעיר וגולש נדיר: דין וונדוואל בן ה-15 ידהים אתכם!

צעיר וגולש נדיר: דין וונדוואל בן ה-15 ידהים אתכם!

מאת יואב נקש ספטמבר 01, 2017

קשה להאמין שהנער הצעיר הזה נולד בבלגיה אבל ככה זה כשאתה גר כל חייך בקוסטה ריקה. דין וונדוואל (Dean Vandewalle) בן ה-15 לקח את כל הכישרון שלו לקנדוי במנטוואיס והפציץ בלי רחמים על גלי ים כחולים ומבריקים. הביצועים שלו חלקים, הסגנון שלו מלוטש, הכוח שלו עוצמתי והקומיטמנט כמו של מקצוען. בעת שצופים בקליפ הבא אי אפשר שלא לחשוב על אותו משפט קאלט מהסרט מציצים: "..זה ילד זה?".. אנחנו המומים!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים