ווידאו
ווידאוכושר ובריאות ← פלסטר לחתכים עמוקים: תוסיפו את זה לערכת העזרה הראשונה

פלסטר לחתכים עמוקים: תוסיפו את זה לערכת העזרה הראשונה

מאת יואב נקש אוקטובר 03, 2019

גולשים חשופים לפציעות וחתכים כמעט בכל צעד שהם עושים. החתכים יכולים להגרם מחרבות הגלשן, סלעים, ריפים או מפסולת שמוטלת על החוף (זכוכיות וברזלים). פציעה שכזו במידה והיא עמוקה יכולה לגרום לדימום רב ודורשת תפירת המקום בכדי לזרז את תקופת ההגלדה. אם נפצעתם במהלך טיול גלישה במקום המרוחק מקבלת טיפול רפואי אז ה"פלסטר" הבא חייב להיות בהישג ידכם בערכת העזרה הראשונה.

ה- ZipStitch הוא פלסטר שפועל כמו "פרפרים" ומדמה את פעולת התפירה שמתבצעת בחתך עמוק. את הפלסטר מדביקים משני צידי החתך ומהדקים את שני חלקיו בעזרת רצועות. חשוב לדעת שהפלסטר הוא השלב האחרון בפציעה שכן לפני יש להפסיק את הדימום, לנקות ולחטא את המקום היטב ורק אז להדק את החתך. את ה-ZipStitch ניתן להשיג בקישור הבא.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים