ווידאו
ווידאוכושר ובריאות ← אימון על הכי רטוב: סופיה גומז בריצה תת ימית שתשאיר אתכם בלי אוויר

אימון על הכי רטוב: סופיה גומז בריצה תת ימית שתשאיר אתכם בלי אוויר

מאת יואב נקש פבואר 03, 2019

זה סוג אימון שדורש תנאים אופטימלים של ים (בלי זרמים וראות טובה) ושל קרקעית עם מדף סלעי עמוק שממנו אפשר לטפס בריצה - בקיצור דומיניקה שבקאריבים. סופיה גומז מקולומביה היא אלופה בצלילה חופשית ומחזיקה בשיא אישי ואוויר בריאותיה לעומק של 100 מטרים. איך היא עושה את זה? בסדרת אימונים כמו זו שלעיל: מחזיקה בסלע, קופצת לעומק 20 מטרים ורצה עד למפלס המים בחזרה... הכל בנשימה אחת! מדהימה!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים