ווידאו

עמוק במלתעות: אלבי לאייר קודח צינור ענק ב-Jaws

מאת יואב נקש מרץ 01, 2016

בזמן שכל עיני העולם וגולשי הוואי היו נשואות אל עבר תחרות המוזמנים של אדי אייקאו בווימיאה, אלבי לאייר ניצל את הפיק הפנוי של ג'ואס (Jaws) בשביל לעשות היסטוריה מסוג אחר. הגולש המקומי תפס את אחד ממפלצות הגלים של Peahi, נכנס היישר אל תוך לוע המלתעות שלו והגיע ממש עמוק כמעט עד הקיבה שלו. ברגע מסויים היה נדמה שהמפלצת תפלוט אותו בתור קומפוסט מכיוון אחר, אבל לאייר הצליח להקיא את עצמו החוצה בדרך המסיונרית :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים