ווידאו
ווידאוגלישה ← בגלגול הבא: לחיות, לטייל ולגלוש בגן העדן של ניו-זילנד היום

בגלגול הבא: לחיות, לטייל ולגלוש בגן העדן של ניו-זילנד היום

מאת יואב נקש מאי 20, 2015

אם טרם יצא לכם לטייל לקצה השני של העולם ולמדינת שני-האיים ניו זילנד, אז למה אתם מחכים?! "ארץ הענן הלבן הארוך" בפי המאורים ילידי המקום, היא ארץ חמדה על פני אדמות העולם. מדינה עשירה בטבע, בחי ובגלים שסובבים אותה ונשברים לאורך חופיה. המדינה שהירוק תמיד צומח והכחול תמיד עמוק, ניו זילנד היא חלום! זהו המקום הקרוב ביותר למה שאנו מכנים "גן עדן", כינוי השגור במיוחד בפי חובבי עולם הים והגולשים בפרט. גלים ימניים ושמאליים מתקלפים בשלמות בפוינטים נידחים ושוממים מאדם, נופים בראשיתיים שעוטפים את כל החבילה כמו מתת אלוהים יקרה.

בסרטון הבא The Beaten Track, מאז קווין (Maz Quinn) לוקח אותנו לטיול מהפנט בין נופים קסומים לגלישה על גלים של פעם בחיים ומשתף אותנו בסודות הכמוסים שחבויים בניו-זילנד... האחת והיחידה. שווה צפייה, שווה יותר לטוס לשם :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים