ווידאו
ווידאוגלישה ← גלים בגוון אחר: גולשים לאט בנופיה הקסומים של קנדה

גלים בגוון אחר: גולשים לאט בנופיה הקסומים של קנדה

מאת יואב נקש מאי 29, 2015

צפונית למעצמה האמריקאית שוכנת לה קנדה הקסומה. מרחבים עצומים של נופים יבשתיים לצד עושר של מקורות מים זורמים עם גלי אוקאינוס מושלמים. זה לא יהיה נכון לחשוב שהיופי הקנדי הוא רק בצבעים הירוקים שצומחים מן האדמה או גיבועי הגלים הכחולים של הים כי קנדה יפה בכל מצב. בעריכה הבאה של בן גוליבר (Ben Guliver) נעשה שימוש בגוונים כהים שנוטים לשחור/לבן אבל הנוף שניבט בכל פריים שחולף והמוזיקה שמלווה את הקליפ, משרים אווירה רגועה שצובעת את הסרטון בגוונים של של יופי ושלווה נשגבת. שתי דקות ו-20 שניות של Spring Colours (צבעים של אביב).

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים