ווידאו
ווידאואקסטרים+ ← רכיבה על החוף נגמרה בים: גל שוטף אופנוען בניו זילנד

רכיבה על החוף נגמרה בים: גל שוטף אופנוען בניו זילנד

מאת יואב נקש מרץ 15, 2015

בניו זילנד ישנם חופים שעליהם מותר לנסוע עם רכבים או כמו במקרה זה, עם אופנועי שטח. הבעיה היחידה בנסיעה על חופים רחבים אלו היא שזה צריך להיות מתוזמן היטב עם זמני הגאות והשפל. וגם אז כשאתם חושבים שאתם נמצאים בטווח הזמן הנכון, הים יכול ללהיות מאוד לא צפוי ולהחליט עבורכם אחרת.

ברגע אחד אתם עושים ווילי (מרימים גלגל) ונהנים מרכיבה בשמש לצד חברים, ורגע אח"כ אתם יכולים למצוא את עצמכם הפוכים, אוכלים חול ושותים מי ים. איזה מזל שיש גו-פרו בשביל להנציח את הרגעים היפים :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים