ווידאו
ווידאוגלישה ← מסע תגלית: החלוצים חוזרים לדזרט פוינט של אמצע שנות ה-70'

מסע תגלית: החלוצים חוזרים לדזרט פוינט של אמצע שנות ה-70'

מאת יואב נקש מאי 22, 2017

אם התמזל מזלכם אולי גלשתם שם בשנים האחרונות אבל ישנם אנשים שכבר מאמצע שנות ה-70' דאגו להפריח את המדבר עם רכבות הגלים. קבוצת הגולשים ההרפתקנית שמרה על הסוד של "דזרט פוינט" קרוב לחיקה והפכה את הספוט המושלם שנמצא לא הרחק מהאי לומבוק למגרש המשחקים הפרטי שלה. "שמרנו את זה בסוד קרוב לעשור. בלי דיבורים, בלי מפות, בלי תמונות. הפכנו לשקרנים מעולים", אומר הווטרן של דזרט פוינט ביל הייק בפרומו לסרט שיצא בקרוב. שווה לחכות.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים