ווידאו
ווידאוגלישה ← דיסני טייפון לאגון: לקט גלישה נוסטלגי על גל הבריכה של אתמול

דיסני טייפון לאגון: לקט גלישה נוסטלגי על גל הבריכה של אתמול

מאת יואב נקש ספטמבר 29, 2018

אי אז בשנת 1989 חברת דיסני הקימה את פארק המים ה-Typhoon Lagoon באריזונה. באותם הימים זו הייתה בריכה שהפיקה גלים, וגם אם לא כאלו שעומדים בסטנדרטים שסיגלנו לעצמנו כיום (ווייבגארדן, החווה ו-BSR), אלו עדיין היו גלים עם פינות שאיפשרו גלישה.

אז נכון, הגלים נמוכים וקצת מרוחים אבל יש מגמת רטרו שגורמת לנו להתרפק על זכרונות עבר ולהעריך את שיש לנו היום. בקליפ הבא לקט נוסטלגי של מספר גולשים מיומנים שהצליחו לעשות שם גם כמה ביצועים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים