ווידאו
ווידאוגלישה ← כריש מחמד: בלונדי, הלמון שארק, אוהב שמלטפים אותו כמו כלבלב

כריש מחמד: בלונדי, הלמון שארק, אוהב שמלטפים אותו כמו כלבלב

מאת יואב נקש יוני 02, 2016

מכירים את זה כשאתם מפגינים חיבה לכלבכם ומלטפים את צווארו בשתי ידיכם? בקליפ שלעיל אנו חוזים באותו הדבר אלא שבמקרה הנ"ל מדובר בצוללן שמלטף באהבה רבה את צידי ראשו של כריש לימוני במשקל 90 קילוגרמים עם מלתעות שיכולות לחטוב עצים. בשעה שמרביתנו משקשקים רק מהמחשבה לפגוש בכריש ישנם כאלו שכאשר הם פוגשים בהם, הם לא עומדים בפרץ האהבה וחייבים ללטף אותם... קוצ'י מוצ'י כזה - והכריש? הוא מתענג על זה בכיף :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים