ווידאו

עשו בעצמכם: איך לצייר על גלשן עם תרסיסי צבע?

מאת יואב נקש אוגוסט 19, 2020

לפני שאנשים יזכו להתפעל מכישוריכם על הגלים, אפשר לשבות את ליבם עוד על החוף כשאתם אוחזים בגלשן שעליו ציור שבולט למרחק. עם ציור איכותי הגלשן הופך בקלות למוצג אומנותי שבנוסף לכבוד שהוא מעניק לאומן הוא גם יכול להעלות את קרנו של הגלשן. אז אם מאסתם בלבן המשעמם או בציור הקודם, תוכלו לחדש ולהוסיף צבע ואמירה שילוו אתכם כל הדרך אל הגל הבא.

ישנן הרבה מאוד טכניקות לציור וניתן להשתמש בסוגי צבעים שונים כגון בטושים, אייר-בראש ובתרסיסי צבע כפי שמופיע בסרטון לעיל. בנוסף לכשרון בסיסי, בכדי לצייר עליכם להיאזר בסבלנות, תכנון מקדים (רעיון ושבלונות) מקום מרווח, ציוד מגן (מסכות וכפפות), מסקינטייפ ותרסיסי צבע במגוון רחב של גוונים. אחרי שסיימתם עם כל ההכנות, זה הזמן לקחת את הגלשן לנקות אותו היטב מכל שעווה ולכלוך ולעבוד במתינות ובעדינות. לאחר שסיימתם אל תשכחו למרוח שכבה של גלאס שתגן על היצירה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים