ווידאו
ווידאוגלישה ← לא יודע את השעה: טימי טרנר גולש עם שעון למרחק של (כמעט) 1000 יארד

לא יודע את השעה: טימי טרנר גולש עם שעון למרחק של (כמעט) 1000 יארד

מאת יואב נקש אוגוסט 18, 2015

היה קל יותר להגיד שטימי טרנר (Timmy Turner) גלש לאורך 1 קילומטר של גל אבל בכדי להעצים את ההישג כתבו 1000 יארד (שזה נשמע פי אלף הרבה יותר). בדיוק באותה המידה היו יכולים לכתוב 3000 פיט של גל או למתוח את הסקאלה עוד יותר ולהגיד שטרנר גלש למרחק של 91,440 סנטימרים.

בין אם מדובר ביארד, פיט או קילומטר אחד, טרנר גלש על גל אחד באינדונזיה עם השעון המיוחד של ריפ-קארל (SearchGPS) למרחק לא רע בכלל. ולסיכומו של עניין לטימי טרנר יש שעון אבל לא בשביל לדעת את השעה אלא בכדי לספק עבורו את נתוני הגלישה כדלקמן: 943 יארד שזה כמעט 1000 יארד במהירות של 27.4 קמ"ש הביאו לתוצאה הסופית שבאותו יום הוא גלש למרחק של 4.1 מייל (שווה ערך ל-6.5 קילומטרים). לא רע בשביל יומית על הגלים...

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים