ווידאו

קפץ לסיפון: ההתלהבות כמעט הרגה את הדולפין

מאת יואב נקש מאי 15, 2016

הסקרנות כמעט הרגה את החתול וההתלהבות כמעט הרגה את הדולפין. דולפינים ידועים כיצורים שמחים שאוהבים להשתעשע ולקפץ אלא שלפעמים הם נסחפים בהתרגשות ומסכנים את חייהם. המקרה הבא מגיע ממי הים החמים של מקסיקו. סירות התיירים פגשו בלהקת דולפינים עליזה כשאחד מהם הלך קצת רחוק מדי עם השעשוע וקפץ היישר אל סיפונה של אחת.

הדולפין האומלל מצא את עצמו מתפתל בחוסר אונים על סיפון הסירה ללא דרך לשוב אל הים. קבוצת התיירים ההמומים לא ידעו כיצד להגיב ונרתעו לאחור. לאחר מספר רגעים מלחיצים קפצו המדריכים אל הסירה ותפסו שליטה על המצב. הם כיסו את הדולפין במגבות לחות ובכוחות משותפים, ועל אף משקלו הרב, הם הצליחו להרימו ולהחזירו לים הגדול ולחיק משפחתו. סוף טוב הכל טוב, בתקווה שמקרה זה לא ימנע מהדולפין להמשיך ולהיות תמיד שמח בחייו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים