ווידאו
ווידאוגלישה ← רגע אינטימי: דולפין ובוגיסט גולשים ביחד על הגל

רגע אינטימי: דולפין ובוגיסט גולשים ביחד על הגל

מאת יואב נקש מאי 11, 2015

זה לא שהיינו צריכים דולפין בשביל להציג סוף סוף קליפ מעולה של בוגי' אבל במקרה הבא זה היה הטריגר שהוביל לכך. גולש הבוגי טום ריגבי (Tom Rigby) מאוסטרליה הוא בחור מאוד בר-מזל ומאושר. לא רק שהוא הצליח לבלות מחצית מזמן הקליפ בתוך צינורות אוזים חלולים, אבל הוא גם חווה את אחד הרגעים המופלאים ביותר שגולש יכול לבקש לעצמו כשלרכיבה על הגל הצטרף אליו דולפין. אם בוגי בורדינג זה לא מה שאתם מחפשים אז תריצו לדקה ה-2:37 לרגע הקסום.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים