ווידאו
ווידאוגלישה ← סיבוב כפול: זהו הרגע שבו פלורנס יצא לאייר ונחת פצוע

סיבוב כפול: זהו הרגע שבו פלורנס יצא לאייר ונחת פצוע

מאת יואב נקש יוני 03, 2018

תחילת השנה של אלוף העולם התחילה בצליעה ועכשיו היא עוברת לפציעה שמשביתה אותו לפרק זמן מסויים. במהלך סשן גלישה חופשי בתחרות בבאלי, פלורנס יצא לרצף אייריאלים שבאחרון מביניהם הוא סיבב את ברכו - זה אחד מהסיכונים שכרוכים בסיבובים באוויר.

פציעתו של ג'ון ג'ון אינה חמורה ובוידיאו נראה כי הוא יוצא מן המים על שתי רגליו ועם צליעה מזערית. יחד עם זאת ובעקבות פציעתו הוא יאלץ להיעד מהתחרות הבאה ונאחל לו החלמה מהירה!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים