ווידאו

בטיל על רחוב תלול: דאון היל עם סקייטבורד רגיל

מאת יואב נקש מאי 28, 2016

הוא אינו חובש קסדה, לא לובש מגנים או רוכב עם סקייטבורד שמיועד לכזה סוג של תרגיל. דון נגויין (Don “Nuge” Nguyen) נענה לאתגר שהציבו לפניו חבריו וירד את הרחוב התלול בקסטר היל שבלוס אנג'לס עם סקייטבורד רגיל. ללא כל הכנה מוקדמת ועל כביש מלא במהמורות ותפרים, דון רכב במורד השיפוע התלול. על אף שברגע מסויים היה נדמה שהוא מאבד שליטה, הוא סיים את הרכיבה בשלום ועם שטף של אדרנלין.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים