ווידאו
ווידאוגלישה ← דאון היל סקייטבורדינג ב-100 קמ'ש על דרך פסטורלית ויפה

דאון היל סקייטבורדינג ב-100 קמ'ש על דרך פסטורלית ויפה

מאת יואב נקש אוקטובר 07, 2015

זה יכול להיות אפקט המהירות, הנוף שמסביב, המוזיקה שמתנגנת ברקע או שפשוט כל השלושה יחדיו אבל הקליפ הבא מהפנט את החושים בזמן שצמד הסקייטרים מתגלגלים במדרונות כביש שמכונה "בית המטבחיים" (The Slaughter House). וויל סיל (Will Seal ) ואדם ווסטפול (Adam Westfall) שורפים צמיגים ונותנים השכבות בספיד של 100 קמ"ש (60 מייל בשעה)... מעניין אם במהירות הזו יש להם גם זמן ליהנות מהנוף.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים