ווידאו
ווידאועל גלגלים ← אין יותר דאון היל מזה: רכיבת אופני שטח אקסטרימית ביותר

אין יותר דאון היל מזה: רכיבת אופני שטח אקסטרימית ביותר

מאת יואב נקש אפריל 09, 2017

כשמכנים את אופני ההרים Dirt Bike, הכוונה היא בדיוק לכך. רכיבת אופנים אקסטרימית במדרון תלול על עפר פריך ובספיד אדיר זה עסק למקצוענים כמו קיי סי דין (KC Dean). בחיפוש שלו אחר עוד לוקיישן שובר ציריות הוא מצא את הטרייל המטורף והמפותל הזה במחוז קולומביה הבריטית שבקנדה. צילום ה-POV והרחפן מעביר את התחושה של הטכניקה המוזרה, לרכוב במהירות ובלי שליטה במקום שבו אין מקום לטעות אחת קטנה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים