ווידאו
ווידאועל גלגלים ← דאון-היל עם סקייטבורד יכול להיגמר בדאון על האספלט

דאון-היל עם סקייטבורד יכול להיגמר בדאון על האספלט

מאת יואב נקש יוני 12, 2016

לרכוב במורד כביש תלול עם סקייטבורד ארוך דורש מיומנות גבוהה, בטחון ושליטה. אבל אם ישנו דבר שדרוש יותר מכל זה גם מגינים כי אי אפשר לדעת מתי שיווי המשקל יכנע למהירות - במצב שכזה האספלט נע אל עבר הרוכב בספיד והפציעה מנפילה יכולה להיות כואבת במיוחד.

ג'וש ניומן, רוכב דאון היל מנוסה מצפון קרוליינה בארה"ב מקבל טעימה של אספלט כשהוא נמרח על החזה ובמזל רב לא מתגלגל. ג'וש שרד את ההחלקה ולא היה בדאון מזה...  הוא עלה על הסקייטבורד מיד אח"כ והמשיך ברכיבה. זה חלק מהמשחק!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים