ווידאו
ווידאוטבע וחי ← רחפן מעל הפחד: כריש מפטרל ליד רגלי גולשים בדרום אפריקה

רחפן מעל הפחד: כריש מפטרל ליד רגלי גולשים בדרום אפריקה

מאת יואב נקש אוקטובר 28, 2020

דרום אפריקה ידועה כיעד גלישה מהטוב במעלה אבל באותה נשימה היא ידועה גם לשמצה באשר לסכנה שאורבת מתחת לגלים היפים שלה. מפגשי כריש-גולש מתרחשים אחת לכמה זמן וברוב המקרים הגולש כלל לא מודע לטורף שמשייט בקרבה אליו.

בתיעוד הרחפן של זאק ברמן בן ה-14 במפרץ פלטנברג, אנו עדים למה שתרחש במרחק נגיסה מרגליהם של הגולשים. הכריש נראה מפטרל הלוך ושוב והגולשים כלל לא מבחינים בו. זאת, עד שקייאקיסט מזהיר את הגולשים ומבריח את הכריש... ואת הגולשים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים