ווידאו
ווידאוגלישה ← מהרחפן זה נראה הרמוני: גולש נוחת ליד כריש והכל סבבה

מהרחפן זה נראה הרמוני: גולש נוחת ליד כריש והכל סבבה

מאת יואב נקש יוני 18, 2015

אף אחד לא הבחין בשני (או שהייתה זו התעלמות הדדית?). לא הגולש ולא הכריש - שניהם התעסקו בענייניהם שותפים למים וכנראה גם לגלישה על הגלים - חיים בהרמונה, החיים הטובים. רק כאשר הצלם סטוארט ברינק (Stuart Brink) חזר לביתו וצפה בפוטג'ים שצילם עם הרחפן בפוינט הימני המושלם הזה בדרום אפריקה, הוא הבחין בגולש שנוטש את הגל ונופל במרחק נגיעה ממה שנראה כמו צללית גדולה של כריש (דקה 2:37).

"כרישים תמיד היו שם ותמיד יהיו איתנו במים", אומר סטראט ברינק. "אז בבקשה בלי דרמות מיותרות. אנחנו צריכים להעריך את כל היצורים המדהימים שחיים בעולם הזה". ועם אמירה זו אנו כמובן מסכימים. ובכל מקרה, ה-Foo Fighters מלווים את החגיגה על הגלים וזה הדבר החשוב ביותר בקליפ: מוזיקה, גלישה והרמוניה עם כרישים... פשוט חגיגה :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים