ווידאו
ווידאוטבע וחי ← רחפן מעל נופי אנטארקטיקה - פאר עולם הדרום בלבן וכחול

רחפן מעל נופי אנטארקטיקה - פאר עולם הדרום בלבן וכחול

מאת יואב נקש מאי 26, 2015

יש משהו מאוד מלכותי במרחבים הקפואים של הקודקודים הצפוניים והדרומיים של קטבי העולם הכחול. העושר המדהים מפיץ אור יקרות שזוהר בלילות, המופע האורקולי של הטבע ממשיך גם עם נפלאות אור היום. בסירטון הבא נדרים לאנטארקטיקה ונספוג רגעים קסומים של לבן לצד כחול רחוק.

קלה יונג (Kalle Ljung), צלם סרטים שמקום מושבו בסטוקהולם שוודיה, התחיל את מסעו מארגנטינה לפורט וויליאמס (Port Williams) בצ'ילה, הקיף את קייפ הורן (Cape Horn) וחצה את מעבר דרייק (Drake Pasage) אל עבר איי מלכיאור (Melchior Islands) שבאנטארקטיקה. כשהגיע ליעדו הוא שלף את הרחפן עם מצלמת הגו-פרו והטיסו לאורך החופים במשך 16 ימי שהותו. במבט מעין הציפור ניבט נוף מופלא - אחח... איזה עולם נפלא!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים