ווידאו
ווידאואקסטרים+ ← החיים הטובים הם על רטוב... אז עזבו הכל וקפצו למים!

החיים הטובים הם על רטוב... אז עזבו הכל וקפצו למים!

מאת יואב נקש ספטמבר 03, 2015

מים זה הכול. מים הם מקור החיים והמים המלוחים הם שעושים לנו מתוק בחיים. כולנו אוהבים מים ואת הים בפרט, כל אחד מאיתנו נהנה בדרך שלו ומבטא את אהבתו בצורה ייחודית לו. כל אחד מאיתנו רואה בטיפות המים משהו מיוחד, צוללים לעולם של חלום והגשמה. לא משנה מה אתם עושים בים הדבר הבטוח הוא שזוהי הדרך המרעננת והטובה ביותר למצות את החיים על פני האדמה.

בסרטון הבא של חברת Body Glove אנו מקבלים טעימה מהמתוק שיש על פני המים ומתחתיו. גלישה, צלילה, וויקבורדינג ונשים חטובות... אז תעזבו את הכול ותטבלו במים - כי בחיים האלו להיות רטוב משמע להיות קיים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים