ווידאו
ווידאוטבע וחי ← כה יעשה למטומטם: רצתה סלפי עם כריש קיבלה נגיסה ביד

כה יעשה למטומטם: רצתה סלפי עם כריש קיבלה נגיסה ביד

מאת יואב נקש פבואר 24, 2017

זוכרים את "הלינץ' החברתי" שעשו רוחצים בארגנטינה לגור דולפינים רק בשביל תמונת סלפי? אז לפניכם הגרסה הפחות קטלנית עם הנקמה של הכריש. תיירת צעירה שטיילה על חוף האי פרננדו דה נורוניה בברזיל, דגה מהמים הרדודים כריש קטנטן בכדי להצטלם איתו סלפי אבל לכרישון היה רעיון אחר כיצד להשאיר לה מזכרות. הוא סגר את לועו על כף ידה בחוזקה וזו נאבקה בכדי לשחרר את אחיזתו עד שכמעט נתלשו אצבעותיה.

בתום המאבק הניטש שדרש גם את עזרתו של צלם סלפי אחר - שלא הוריד את מצלמתו או הפסיק לתעד את המתרחש - הגברת "החכמה" זרקה את הכריש חזרה אל הים וליקקה את פצעיה עם מי מלח... אחחח מקווים שזה כואב לך!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים