ווידאו
ווידאוגלישה ← דאסטי פיין כמעט וטבע למוות בבקדור; סובל מחבלות חמורות בראשו

דאסטי פיין כמעט וטבע למוות בבקדור; סובל מחבלות חמורות בראשו

מאת יואב נקש ינואר 09, 2018

דאסטי פיין, הגולש ממאווי בן ה-29 שהשתתף רק בחודש שעבר בתחרות הפייפ מאסטרס כמעט וטבע למוות בבקדור שבחוף הצפוני. על פי קטע הוידאו שתיעד את המקרה, פיין פספס את הדרופ ובנפילתו ראשו נחבט בחוזקה על הריף המשונן. 5 שבירות גלים חלפו מאותו הרגע, כדקה וחצי מתחת לפני המים. קבוצה של גולשים שהבחינה בממתרחש חשו לעזרתו ומיהרו למשות אותו מן המים.

דאסטי פייין שרק החלים השנה מפציעה קשה בגבו שהצריכה ניתוח, נפצע באורח קשה בראשו. על פי הדיווחים, פיין נלקח לבית החולים כשהוא בהכרה אך מונשם. עדי ראיה מספרים כי הוא דימם כמעט מכל חלקי גופו. פיין עובר כרגע בדיקות מקיפות וחבריו מספרים כי הוא שבר עצמות בפניו, את לסתו וגם כמה משיניו.

מכאן, אנו רק יכולים לקוות לחדשות טובות ומקווים להחלמתו המהירה של דאסטי פיין.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים