ווידאו
ווידאוגלישה ← גולש-שייפר-סטאר: דילן לונגבוטום חי כפי שתמיד חלם

גולש-שייפר-סטאר: דילן לונגבוטום חי כפי שתמיד חלם

מאת יואב נקש נובמבר 04, 2015

דילן לונגבוטום (Dylan Longbottom) חי את חלומו של כל גולש. הוא עבר להתגורר בבאלי עם משפחתו והוא משייף גלשנים למחייתו. כל זאת כמובן בזמן כשהוא ממשיך לגלוש על המושלמים שבגלי הארכיפלג האינדונזי. לונגבוטום, גולש גלי הענק האוסטרלי, אף זכה להופיע בסצנת פעלול הגלישה הכפול על הגל של טיהופו בסרט נקודת פריצה 2 ... אין צל של ספק שהאיש חי את החלום מבלי שיצטרך אפילו לצבוט את עצמו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים