ווידאו
ווידאוטבע וחי ← רעש אדמה ביפן: תודה לאל שהפעם זה גרם רק לצונמון קטן

רעש אדמה ביפן: תודה לאל שהפעם זה גרם רק לצונמון קטן

מאת יואב נקש נובמבר 22, 2016

שוב יפן, ושוב התראת צונאמי בעקבות רעידת אדמה בעומק הים. במזל רב המראות הקשים של 2011 עם גלי הצונמי ההרסניים לא חזרו על עצמם, וגלי הצונאמי שפקדו את רצועת החוף של צפון-מזרח יפן ביום שלישי 22.11.2016 היו נמוכים באופן משמעותי. רעש האדמה בעוצמה של 6.9 בסולם ריכטר במרחק 67 קילומטרים מחופי פוקושימה הביא את הרשויות לקרוא לתושבים לברוח מחשש לגלי צונאמי בגובה 3 מטרים. לאחר מספר שעות הוסרה האזהרה והחיים חזרו למסלולם.

 

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים