ווידאו
ווידאוגלישה ← איזי ריידר: רוכב הסוסים שדוהר על הגבוהים שבגלים

איזי ריידר: רוכב הסוסים שדוהר על הגבוהים שבגלים

מאת יואב נקש נובמבר 14, 2015

סוסים שדוהרים לצד הגלים נדמים תמיד כחלק בלתי נפרד מנוף החופים. קומתם האצילית, רעמת שיערם שמתנפנפת ברוח ורקיעות רגליהם על החול משתלבים בטבעיות רבה עם הפרא והחופש שמסמלים מרחבי הים. נקואה דקויט (Nakoa Decoite) גדל לצד השנים, הסוסים והים, על שניהם הוא רוכב ברגש של זכות גדולה ועל שניהם הוא דוהר במהירות רבה. בין משחקי הפולו ולרכיבותיו על סוסו לאורך חופי הים, נקואה גולש על גלי הענק של ג'ואס (Jaws) - בעבורו, הגלים והסוסים הם היינו הך.

בסרטון הקצר הבא נקואה מספר על ילדותו לצד הסוסים שהובילו אותו להרגיש בנוח בגלישה על הגבוהים שבגלים. "יש הרבה מאוד קווי דימיון שבין רכיבה על סוסים לגלישה על גלים", מסביר נקואה בקליפ. "לשניהם יש כוח ועצמה שזורמים בתנועה חלקה. שניהם כה מהירים ומסוכנים אבל באותה העת הם כל כך מהנים. זו הנאה שמעטים מכירים".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים