ווידאו
ווידאוגלישה ← מדחף בחרב? לזרז חתירה עם סנפיר בעל פלופלור חשמלי

מדחף בחרב? לזרז חתירה עם סנפיר בעל פלופלור חשמלי

מאת יואב נקש מרץ 09, 2020

זה היה רק עניין של זמן עד שגם לחרב יצמידו איזה בוסטר קטן ואם לומר את האמת לא עפנו על זה. זה לא משנה שהמנוע ממש קטן, או שהדחף יהיה כמעט בלתי מורגש, או ששקיות יכולות להרוס את המנגנון, או שמשקלו של הפיתוח הזה יכול רק יותר להכביד על הגלשן וזה מבלי לציין בכלל את אפקט הגרר. אז תחסכו לנו את הפירוט של כל הגאדג'ט החדשני ואם בכל זאת אתם נלהבים מהרעיון אתם יכולים להשקיע בפיתוחו דרך הקיקסטראט בקישור הבא.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים